1. VÝZVA:

Návrat všech žáků do málotřídních škol

ZŠ a MŠ Hněvkovice, okres Havlíčkův Brod

ZŠ a MŠ Kvasiny, okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Vítězná Kocléřov, okres Trutnov

ZŠ Záboří nad Labem, okres Kutná Hora

ZŠ Svobodné Heřmanice, okres Bruntál

ZŠ a MŠ Heřmanov, okres Děčín

ZŠ a MŠ Borkovany, okres Břeclav

Soukromá ZŠ Dobré nálady, Olomouc

ZŠ a MŠ Ohnišov, okres Rychnov nad Kněžnou

Academic School, ZŠ a MŠ, Zlín

ZŠ a MŠ Vražné, okres Nový Jičín

ZŠ a MŠ Pustá Kamenice, Borová u Poličky, okres Svitavy

ZŠ Kostelní Lhota, okres Nymburk

ZŠ a MŠ Chvalčov, okres Kroměříž

ZŠ a MŠ Štěpánovice, okres České Budějovice

ZŠ Bochoř, okres Přerov

ZŠ Dolany nad Vltavou, okres Mělník

ZŠ a MŠ Dobrnice, Leština u Světlé, okres Havlíčkův Brod

ZŠ a MŠ Čistá, okres Svitavy

ZŠ a MŠ Kamenický Šenov - Prácheň, okres Česká Lípa

ZŠ Cetkovice, okres Blansko

Základní a mateřská škola Úsobrno, okres Blansko

ZŠ a MŠ Dešov, okres Třebíč

ZŠ a MŠ Hoštejn, Zábřeh, okres Šumperk

ZŠ Roštěnice - Zvonovice, okres Prostějov

ZŠ a MŠ Jivina, okres Mladá Boleslav

ZŠ a MŠ Bílý Kostel nad Nisou, Chrastava

ZŠ a MŠ Olešnice, okres České Budějovice

ZŠ a MŠ Pavlíkov, okres Rakovník

ZŠ a MŠ Žalkovice, okres Kroměříž

ZŠ a MŠ Mnetěš, Roudnice nad Labem

Základní a mateřská škola Panenské Břežany, okres Praha - východ

ZŠ a MŠ Velké Albrechtice, okres Nový Jičín

ZŠ a MŠ Dolní Kalná, okres Trutnov

ZŠ a MŠ Černčice, Nové Město nad Metují, okres Náchod

ZŠ a MŠ Srch, okres Pardubice

Integrovaná základní škola a mateřská škola Sruby, okres Ústí nad Orlicí

ZŠ a MŠ Habartice okres Liberec

ZŠ a MŠ Kyjov - Bohuslavice

ZŠ Staré Hamry, okres Frýdek - Místek

ZŠ a MŠ Bílý Újezd, okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Havířov -Životice Zelená

ZŠ a LMŠ Jurta, Děčín - Nebočady

ZŠ Srdcovka, Třebosice, okres Pardubice

ZŠ a MŠ Polevsko, okres Česká Lípa

ZŠ a MŠ Hrádek, okres Frýdek - Místek

ZŠ a MŠ Zavlekov, Kolinec, okres Klatovy

ZŠ a MŠ Libavské Údolí, okres Sokolov

ZŠ a MŠ Frýdek - Místek - Chlebovice

ZŠ a MŠ Drozdov, Cerhovice, okres Beroun

ZŠ a MŠ Huzová, okres Olomouc

ZŠ a MŠ Petrohrad, Černčice, okres Louny

ZŠ a MŠ Dalečín, okres Žďár nad Sázavou

ZŠ a MŠ Police, okres Vsetín

ZŠ a MŠ Volfartice, okres Česká Lípa

ZŠ a MŠ Solenice, okres Příbram

ZŠ a MŠ Suchá Loz, okres Uherské Hradiště

ZŠ Jana Bezděka Martinice, Holešov

ZŠ a MŠ Potůčky, okres Karlovy Vary

ZŠ a MŠ Branka u Opavy, okres Opava

Základní a mateřská škola Mělnické Vtelno okres Mělník

ZŠ Moravičany, okres Šumperk

ZŠ a MŠ Čejč, okres Hodonín

ZŠ a MŠ Bohdíkov, okres Šumperk

ZŠ a MŠ Vernéřovice, okres Náchod

ZŠ a MŠ Horní Vítkov, Chrastava

Církevní ZŠ Jana Husa, Rakovník

ZŠ a MŠ Horní Libchava, okres Česká Lípa

ZŠ Královské Poříčí, okres Sokolov

Základní škola a Mateřská škola, Jetřichov, okres Náchod

ZŠ a MŠ Kořenov, okres Jablonec nad Nisou

ZŠ a MŠ Bruzovice, Sedliště, okres Frýdek - Místek

ZŠ a MŠ Lipová, okres Cheb

ZŠ a MŠ Kožlí, okres Havlíčkův Brod

ZŠ a MŠ Dolní Olešnice, Hostinné, okres Trutnov 

ZŠ Pavlínov, Velké Meziříčí

ZŠ Benetice

ZŠ Církvice, okres Kutná Hora

ZŠ a MŠ Dolní Město, okres Havlíčkův Brod

ZŠ a MŠ Luková u Lanškrouna

ZŠ a MŠ Brno, Blanenská

ZŠ a MŠ Temelín

ZŠ a MŠ Všeň

ZŠ Košťálov, okres Semily

ZŠ a MŠ Velký Třebešov, Česká Skalice, okres Náchod

ZŠ Neubuz, Slušovice, okres Zlín

ZŠ a MŠ Moravany, okres Brno - venkov

Global Minded MŠ a ZŠ, V Podbabě, Praha 6

Křesťanská ZŠ a MŠ Litoměřice

ZŠ a MŠ Žďárky, okres Náchod

ZŠ a MŠ Bozkov, okres Semily

ZŠ a MŠ Benešov u Semil, okres Semily

ZŠ a MŠ Střítež, okres Frýdek - Místek

ZŠ a MŠ Ludvíkovice, okres Děčín

ZŠ a MŠ Bílé Podolí, okres Kutná Hora

ZŠ a MŠ Havlovice, Úpice, okres Trutnov

ZŠ a MŠ Bitozeves, okres Louny

ZŠ a MŠ Dlouhá Ves, Sušice, okres Klatovy

ZŠ a MŠ Dolní Řasnice, Frýdlant v Čechách

ZŠ a MŠ Prysk, okres Česká Lípa

ZŠ a MŠ Dobkovice, okres Děčín

ZŠ a MŠ Střelské Hoštice, okres Strakonice

ZŠ Dobříč, okres Plzeň - sever

ZŠ a MŠ Olešnice v Orlických horách

ZŠ Svor, okres Česká Lípa

ZŠ a MŠ Bezděkov, okres Klatovy

ZŠ a MŠ Roveň, Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Domoušice, okres Louny

ZŠ a MŠ Hrádek u Sušice

ZŠ a MŠ Mašťov, okres Chomutov

Základní a Mateřská škola Rynoltice

ZŠ a MŠ Miřetice, okres Chrudim

ZŠ a MŠ Přepychy, okres Rychnov nad Kněžnou

MŠ a ZŠ Hronov - Velký Dřevíč 

ZŠ a MŠ Útvina, Toužim

ZŠ a MŠ Lípa nad Orlicí

ZŠ a MŠ Hradec, Hradec u Stoda


ZŠ a MŠ Nadějkov, okres Tábor


ZŠ Pohoří, Dobruška, okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Kunratice u Cvikova

ZŠ Zaječice, okres Chrudim

ZŠ a MŠ Žďár nad Orlicí, okres Rychnov nad Kněžnou

Základní škola a mateřská škola Gaudi, Příbor   

ZŠ a MŠ Čestice, Kostelec nad Orlicí, 

okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Jalubí, okres Uherské Hradiště


ZŠ a MŠ Staré Křečany, okres Děčín


ZŠ a MŠ Křešice, okres Litoměřice


ZŠ a MŠ Koštice, okres Louny


ZŠ a MŠ Svitavy - Lačnov, Svitavy


ZŠ Olešnice, okres Rychnov nad Kněžnou


ZŠ Žichovice, Sušice, okres Klatovy


ZŠ a MŠ Horní Blatná, okres Karlovy Vary


MŠ a ZŠ Malá Čermná, Čermná nad Orlicí


ZŠ Koberovy, okres Jablonec nad Nisou


ZŠ a MŠ Malečov, okres Ústí nad Labem


ZŠ a MŠ Košice, okres Tábor

ZŠ a MŠ Dešenice, Nýrsko, okres Klatovy


Montessori mateřská škola a základní škola, Staré Město nad Metují


ZŠ a MŠ Nahořany, okres Náchod


Soukromá ZŠ a MŠ, Úlibice, okres Jičín

Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, Chrastava, okres Liberec

Základní a Mateřská škola, Jičíněves, okres Jičín

Základní škola, Mírová pod Kozákovem, Bělá, Turnov

ZŠ a MŠ Česká Kubice, okres Domažlice

MŠ a ZŠ Albrechtice nad Orlicí

Husova základní škola a mateřská škola SMĚROVKA, Hostivice

Základní škola a Mateřská škola Suchý Důl

Základní škola, Nemyčeves, okres Jičín

Základní škola a Mateřská škola Malý Újezd, Velký Borek

ZŠ a MŠ Ktiš, okres Prachatice


Základní škola Erudio Orlicko, Žamberk


ZŠ a MŠ Lenora, okres Prachatice


ZŠ a MŠ Srní, pošta Kašperské Hory, okres Klatovy


4. ZŠ Heuréka, Libochovičky    

3. ZŠ Heuréka, Úvaly


2. ZŠ Heuréka, Brno


ZŠ a MŠ Klášter Hradiště nad Jizerou


ZŠ Adolfa Zábranského Rybí

ZŠ a MŠ Čížová, okres Písek


ZŠ a MŠ Dublovice, okres Příbram

ZŠ a MŠ Široká Niva, okres Bruntál

ZŠ a MŠ Mochotín, Klatovy


ZŠ a MŠ Jarošov nad Nežárkou


ZŠ Ostrov nad Oslavou, okres  Žďár nad Sázavou


ZŠ a MŠ Litohoř, Lesonice


ZŠ a MŠ Sobůlky, okres Hodonín


ZŠ a MŠ Kluky, Kluky u Písku


ZŠ a MŠ Dolní Moravice, okres Bruntál 


ZŠ Horní Němčí, okres Uherské Hradiště


ZŠ FAZOLE, Z.Ú., Písek

ZŠ s pol.jaz.vyuč. a MŠ-Przedszkole Milíkov


ZŠ a MŠ Plavsko, Stráž nad Nežárkou


Základní škola a mateřská škola Záchlumí, Stříbro


ZŠ a MŠ Jana Blahoslava Kralice nad Oslavou


Základní škola a Mateřská škola Nebužely

ZŠ a MŠ Olešná, okres Rakovník


Little England Academy ZŠ a MŠ, Úholičky


Základní škola a Mateřská škola Přídolí


Základní škola Labyrint Lhota, Háj ve Slezsku - Lhota


ZŠ Rozseč nad Kunštátem, okres Blansko


ZŠ a MŠ Moravské Bránice, okres Brno - venkov


MŠ a ZŠ Josefa Luxe, Nekoř


ZŠ a MŠ Hradištko, Sadská, okres Nymburk


ZŠ Nová Ves u Chotěboře, okres Havlíčkův Brod


ZŠ a MŠ Olešnice


ZŠ a MŠ Opatovice


ZŠ a MŠ Čisovice, Praha - západ


ZŠ a MŠ Babice nad Svitavou


ZŠ Zbytiny, okres Prachatice


ZŠ a MŠ Brázdim, Veliký Brázdim


ZŠ a MŠ Olešnice, Červený Kostelec


ZŠ a MŠ Teplýšovice, Benešov


ZŠ a MŠ Nový Jáchymov


Základní škola Vápno, okres Pardubice


Základní škola Dolní Újezd a Mateřská škola Staměřice, Dolní Újezd


ZŠ Lísek, okres Žďár nad Sázavou


ZŠ a MŠ Loukovec

ZŠ a MŠ Lukov, okres Moravské Budějovice

ZŠ a MŠ Týn nad Bečvou, okres Přerov

ZŠ a MŠ Chodovice, okres Jičín

Základní škola a Mateřská škola Choryně, okres Vsetín     

Základní škola a Mateřská škola Pičín, okres Příbram    

Základní škola a Mateřská škola, Nepolisy    

Základní škola a mateřská škola Horní Studénky, Zábřeh

ZŠ a MŠ Lukavice, Letohrad, okres Ústí nad Orlicí


ZŠ a MŠ Budíškovice, Dačice


ZŠ a MŠ Drnovice, okres Zlín

ZŠ a MŠ Kněžpole, Bílovice, okres Uherské Hradiště

ZŠ a MŠ Horní Dubenky

ZŠ a MŠ Sebranice, okres Blansko

Základní škola Běrunice, okres Nymburk

Základní škola a Mateřská škola Zděchov    

 ZŠ a MŠ Hugo Sáňky, Rudice, Jedovnice    

Základní škola a Mateřská škola Majdalena    

 ZŠ a MŠ Laškov

Základní škola Sulíkov, Křetín

Základní škola Všeruby, okres Domažlice 

ZŠ Hořín, okres Mělník

ZŠ a MŠ Valeč, okres Karlovy Vary  

Základní škola a Mateřská škola Zeměchy, Louny    

Základní škola a Mateřská škola Křižánky 

Základní škola a Mateřská škola Střeň, okr. Olomouc

ZŠ a MŠ Tuněchody, Chrudim  

ZŠ a MŠ Doksy - Staré Splavy

Základní škola, Praha 4, V Ladech 6    

Základní škola a Mateřská škola Bystročice, příspěvková organizace    

Základní škola a Mateřská škola Budeč    

Základní škola a mateřská škola Libá, okres Cheb

ZŠ a MŠ Malá Hraštice, Nový Knín, okres Příbram

ZŠ a MŠ Věrovany

ZŠ a MŠ Křoví

ZŠ a MŠ Kostelní Hlavno, okres Praha - východ

ZŠ a MŠ Řeznovice, Ivančice, okres Brno - venkov

ZŠ a MŠ Nechvalice

ZŠ a MŠ Chrášťany, Kněževes, okres Rakovník

ZŠ a MŠ Razová


ZŠ a MŠ Bernartice

ZŠ a MŠ Bratřejov, Vizovice

ZŠ a MŠ Nížkovice, Slavkov u Brna

ZŠ a MŠ Jiřice, okres Pelhřimov

ZŠ a MŠ Červené Janovice

ZŠ a MŠ Řečice

ZŠ Brumov, Lomnice

ZŠ a MŠ Čistá

ZŠ a MŠ Sopotnice

ZŠ a MŠ Březina

ZŠ a MŠ Dobříkov, Vysoké Mýto

ZŠ a MŠ Světlá pod Ještědem, Český Dub

ZŠ Černuc, okres Kladno

ZŠ a MŠ Holany

ZŠ a MŠ Oudoleň


ZŠ a MŠ Lipno nad Vltavou

ZŠ a MŠ Študlov, Horní Lideč, okres Vsetín


ZŠ a MŠ Dolní Lomná, Jablůnkov

ZŠ a MŠ Nečtiny, okres Plzeň - sever

ZŠ a MŠ Strahovice

ZŠ a MŠ Šebrov-Kateřina, okres Blansko


ZŠ a MŠ Zbýšov, okres Kutná Hora


ZŠ a MŠ Zadní Třebaň, okres Beroun


ZŠ a MŠ Bolešiny, Klatovy

ZŠ a MŠ Stařeč, okres Třebíč

ZŠ a MŠ Jindřichovice pod Smrkem

Křesťanská ZŠ a MŠ Jana Husa, Brno


ZŠ V Pohybu


ZŠ a MŠ Jílovice, Borovany


ZŠ Otvovice, okres Kladno

ZŠ a MŠ Ostřetín, Holice, okres Pardubice

ZŠ Hnátnice, okres Ústí nad Orlicí

ZŠ a MŠ Jarcová, Valašské Meziříčí, okres Vsetín

ZŠ a MŠ Vísky, okres Blansko

ZŠ a MŠ Branky

ZŠ a MŠ Opočnice, okres Nymburk

ZŠ a MŠ Majetín

ZŠ a MŠ Zahájí, Dívčice

ZŠ a MŠ Rájec, okres Šumperk

ZŠ Ludslavice, okres Kroměříž

Masarykova ZŠ a MŠ Bobnice

ZŠ a MŠ Unčín, Jimramov

ZŠ a MŠ Chotusice

ZŠ a MŠ Písečná u Jablunkova

ZŠ a MŠ Opava - Komárov

ZŠ a MŠ Mokrovraty, Nová Knín

ZŠ Ohrazenice, Turnov, okres Semily

ZŠ a MŠ Skalice nad Svitavou

ZŠ a MŠ Štarnov, Bohuňovice, okres Olomouc

ZŠ a MŠ Vepřová

ZŠ a MŠ Řetová

ZŠ a MŠ Jamné nad Orlicí

ZŠ a MŠ Běchary, Kopidlno

ZŠ a MŠ Pavlice, okres Znojmo

ZŠ a MŠ Radim, okres Jičín

ZŠ a MŠ Záměl, Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Slapy

Montessori Institut, ZŠ a MŠ, Brno

ZŠ a MŠ Dolní Životice, okres Opava

ZŠ a MŠ Sádek, okres Svitavy

ZŠ a MŠ Rybniště, okres Děčín

ZŠ a MŠ Lnáře

ZŠ a MŠ Borová Lada

ZŠ Břehy, Přelouč, okres Pardubice

ZŠ a MŠ Mlečice, Zbiroh

ZŠ a MŠ Třinec

ZŠ a MŠ s polským jazykem Návsí

ZŠ Velké Chvojno, okres Ústí nad Labem

ZŠ a MŠ Opatov, okres Třebíč

ZŠ Lačnov, okres Vsetín

ZŠ Ústí nad Orlicí

ZŠ a MŠ Slaná

Active Learning ZŠ, Hulín

ZŠ a MŠ Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

ZŠ a MŠ Staré Město pod Ladštejnem

ZŠ a MŠ Senomaty, okres Rakovník

ZŠ Semín, Přelouč

ZŠ Chodov, Trhanov

ZŠ a MŠ Popelín

ZŠ a MŠ Dolní Maxov, Josefův Důl

ZŠ Vrčeň, okres Plzeň - jih

ZŠ a MŠ Černá v Pošumaví

ZŠ Slatiny, okres Nový Jičín

ZŠ Horní Kruty, okres Kolín

ZŠ Hoštice - Heroltice, okres Vyškov

ZŠ a MŠ Sloup v Čechách

ZŠ a MŠ Pozděchov, okres Vsetín

ZŠ a MŠ Počenice - Tetětice

ZŠ a MŠ Višňová, okres Příbram

ZŠ a MŠ Přísnotice, okres Brno - venkov

ZŠ a MŠ Opava - Vávrovice

ZŠ Huslenky, okres Vsetín

ZŠ a MŠ Hředle, okres Rakovník

ZŠ a MŠ Tištín, okres Prostějov

ZŠ Rozvadov, Přimda

ZŠ a MŠ Staré Město, okres Svitavy

ZŠ Konstantinovy Lázně

ZŠ a MŠ Životice u Nového Jičína

MŠ a ZŠ GAIA, Bukovany, Týnec nad Sázavou

ZŠ a MŠ Orlické Záhoří

ZŠ a MŠ Novosedly nad Nežárkou

ZŠ a MŠ Zabrušany

ZŠ a MŠ Tetín

ZŠ a MŠ Zálší, Choceň, Ústí nad Orlicí

ZŠ a MŠ Via Libertatis, Nelahozeves

ZŠ Lesonice, Moravský Krumlov

ZŠ a MŠ Zlechov

ZŠ a MŠ Dětřichov nad Bystřicí, okres Bruntál

ZŠ a MŠ Vranová Lhota, Moravská Třebová

ZŠ a MŠ Stará Říše

ZŠ Kopřivnice - Lubina, okres Nový Jičín

ZŠ a MŠ Zubčice, Velešín

ZŠ a MŠ Úžice

ZŠ a MŠ Blatec, Dub nad Moravou

ZŠ a MŠ Dub

ZŠ a MŠ Mikulůvka

ZŠ a MŠ Vitice, okres Kolín

ZŠ Heřmanice u Oder, Odry, okres Nový Jičín

ZŠ Záhorovice, okres Uherské Hradiště

ZŠ Velká Dobrá, okres Kladno

ZŠ a MŠ Němčičky

ZŠ Plavy, okres Jablonec nad Nisou

ZŠ a MŠ Abertamy

ZŠ Rádlo, okres Jablonec nad Nisou

ZŠ a MŠ Bečváry, okres Kolín

ZŠ Borová, okres Svitavy

ZŠ a MŠ Huštěnovice

ZŠ a MŠ Cítov, okres Mělník

ZŠ Chromeč, Zábřeh

ZŠ a MŠ Kostelany, okres Kroměříž

ZŠ a MŠ Tochovice

DOBRÁ Montessori základní škola a mateřská škola, Halenkovice   

ZŠ a MŠ Albrechtičky

ZŠ Veltruby, okres Kolín

ZŠ a MŠ Radňovice, Nové Město na Moravě

ZŠ a MŠ Újezd, okres Beroun

ZŠ a MŠ Tisová, Vysoké Mýto

ZŠ a MŠ Krchleby, okres Kutná Hora

ZŠ a MŠ Žeranovice, Holešov

ZŠ a MŠ Bukovec

ZŠ a MŠ Vřesovice

ZŠ a MŠ Ústí, okres Přerov

ZŠ a MŠ Dvory, okres Nymburk

ZŠ a MŠ Ivaň

ZŠ Jiřice u Miroslavi

ZŠ a MŠ Sobíňov

ZŠ a MŠ Nová Ves u Nového Města na Moravě

MŠ a ZŠ Nemo, Říčany

ZŠ a MŠ Kněževes, okres Rakovník

ZŠ a MŠ Prace, Brno - venkov

ZŠ a MŠ Rybníky, okres Znojmo

ZŠ a MŠ Trstěnice, Hostěradice, okres Znojmo

ZŠ Kosoř, okres Praha - západ

ZŠ a MŠ Cholina, okres Olomouc

ZŠ Purkrabka, Praha - východ

ZŠ a MŠ J. Á. Komenského, Komňa, Bojkovice

ZŠ a MŠ Provodov, okres Zlín

ZŠ a MŠ Křesetice

ZŠ a MŠ Uhelná Příbram, okres Havlíčkův Brod

ZŠ a MŠ Dlouhá Třebová, okres Ústí nad Orlicí

ZŠ a MŠ Černá Voda

ZŠ a MŠ Kateřinice, okres Vsetín

ZŠ a MŠ Věcov, okres Žďár nad Sázavou

Základní škola letce Františka Nováka Sokoleč 

ZŠ Zvole

ZŠ a MŠ Žlutava, okres Zlín

ZŠ Paseka, okres Olomouc

ZŠ Mistřice, okres Uherské Hradiště

ZŠ a MŠ Lužnice, Třeboň

ZŠ a MŠ Bratronice, okres Kladno

ZŠ Kostelní Lhota, Sadská

ZŠ a MŠ Prosenice

ZŠ a MŠ Měník

ZŠ a MŠ Lipník, okres Třebíč

ZŠ a MŠ Pyšel, okres Třebíč

ZŠ a MŠ Skalsko, okres Mladá Bolelav

ZŠ České Heřmanice

ZŠ a MŠ Lhota u Vsetína

ZŠ a MŠ Kojetice

ZŠ a MŠ Dříteč, okres Pardubice

ZŠ Tvarožná Lhota, Strážnice

ZŠ a MŠ Rataje, okres Kroměříž

ZŠ Jiříkovice, okres Brno - venkov

ZŠ Střelná, okres Vsetín

ZŠ a MŠ Bystřec

ZŠ a MŠ Verměřovice, okres Ústí nad Orlicí

ZŠ a MŠ Krakovany, okres Kolín

ZŠ a MŠ Soběšovice, okres Frýdek - Místek

ZŠ Pivín, okres Prostějov

ZŠ Přistoupím, Český Brod

ZŠ a MŠ Karlštejn, okres Beroun

ZŠ Oldřiš, okres Svitavy

ZŠ a MŠ Mistrovice, 

ZŠ a MŠ Vyskytná, okres Pelhřimov

ZŠ a MŠ Řehlovice

ZŠ a MŠ Orlík nad Vltavou, okres Písek

ZŠ Malá Morávka, okres Bruntál

ZŠ a MŠ Jezeřany - Maršovice

ZŠ a MŠ Vlkaneč, okres Kutná Hora

Jubilejní základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Rusava, Bystřice pod Hostýnem   

ZŠ a MŠ Šanov, Slavičín

ZŠ a MŠ Tlustice, okres Beroun


ZŠ Kněžice, okres Nymburk

ZŠ Přílepy, okres Kroměříž

ZŠ a MŠ Pavlov, okres Šumperk

ZŠ a MŠ Bukovice, okres Náchod

ZŠ a MŠ Prštice, okres Brno -venkov

ZŠ a MŠ Kunčice nad Labem

ZŠ a MŠ Kunovice, okres Vsetín

Školy Hlásek - ZŠ a MŠ, Hlásná Třebáň

ZŠ a MŠ Řepín

ZŠ Kopřivnice - Mniší

ZŠ a MŠ Lipoltice, okres Pardubice

Základní škola s polským vyučovacím jazykem a Mateřská škola s polským vyučovacím jazykem Hrádek, okres Frýdek Místek

ZŠ a MŠ Bohdalec, okres Žďár nad Sázavou


ZŠ a MŠ Božejov


ZŠ a MŠ Hostašovice, Nový JIčín


ZŠ a MŠ Vlkoš

ZŠ a MŠ Jiřice, okres Pelhřimov


ZŠ a MŠ Tavíkovice, okres Znojmo


ZŠ a MŠ Smilovice, okres Frýdek Místek

ZŠ Zádveřice- Raková, okres Zlín 

ZŠ a MŠ Hrabyně, okres Opava


ZŠ a MŠ Milíkov, Milíkov u Jablunkova


ZŠ a MŠ Božičany, okres Karlovy Vary

ZŠ a MŠ Pržno, okres Vsetín

ZŠ a MŠ Opavec, okres SVitavy


ZŠ a MŠ Kostelec


MŠ a ZŠ Heršpice, okres Vyškov


ZŠ a MŠ Jeseník nad Odrou, okres Nový Jičín


ZŠ a MŠ Loučka, Lipník nad Bečvou


ZŠ a MŠ Mankovice, Odry


ZŠ a MŠ Jestřebí, okres Šumperk


ZŠ a MŠ Bělá, okres Opava


ZŠ a MŠ Lhoty pod Libčany, okres Hradec Králové


ZŠ a MŠ Trnová

ZŠ a MŠ Krásná Hora


ZŠ a MŠ Bystrovany, 


ZŠ a MŠ Sázava, Velká Losenice


ZŠ Děhylov, okres Opava


ZŠ a MŠ Strážovice, okres Hodonín


ZŠ a MŠ Nasobůrky, Chudobín


ZŠ a MŠ Světnov, Žďár nad Sázavou


ZŠ a MŠ Kuchařovice


ZŠ a MŠ Daskabát, Olomouc


ZŠ a MŠ Rokytnice, okres Zlín


Základní škola a Mateřská škola s polským vyučovacíém jazykem Żwirki i Wigury Těrlicko

ZŠ a MŠ Ropice


ZŠ a MŠ Slavkov pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem


ZŠ a MŠ Křenovice, Kojetín, okres Přerov


ZŠ a MŠ, Kaštanova, Třinec


ZŠ a MŠ Kladeruby, Kelč


ZŠ a MŠ Sudohrdly u Miroslavi


ZŠ Jasenná, okres Zlín


ZŠ Zdechovice, okres Pardubice


ZŠ a MŠ Roštín


ZŠ a MŠ Bělčice


Základní škola a Mateřská škola Dolní Dubňany, okres Znojmo


Základní škola a Mateřská škola Rovečné 


ZŠ Boršice u Blatnice


ZŠ a MŠ Pržno, okres Frýdek - Místek


Základní škola a Mateřská škola Lesonice, okres Třebíč


Základní škola a Mateřská škola Dolní Třešňovec, Lanškroun


Základní škola a Mateřská škola Vysoký Újezd, okres Beroun


Základní škola a mateřská škola Sázavka 


Základní škola a mateřská škola Lešany, Netvořice


Základní škola a mateřská škola Pěnčín, Laškov


ZŠ a MŠ Křelov - Břuchotín


Základní škola a mateřská škola Moravské Knínice, Brno - venkov


Základní škola Rozsochy, okres Žďár nad Sázavou


Základní škola Bukovina, okres Blansko


Základní škola Jinotaj, Zlín


Základní škola a Mateřská škola Charváty, Dub nad Moravou


Základní škola a Mateřská škola Lazníky, Veselíčko u Lipníka nad Bečvou


Základní škola a Mateřská škola  Maletín, Zábřeh


ZŠ a MŠ Mžany, Nechanice, okres Hradec Králové


ZŠ a MŠ Kobylá nad Vidnavkou, 


Základní škola a Mateřská škola Hlubočany, okres Vyškov


Základní škola Eduard, Brno


ZŠ Krumsín, Plumlov, okres Prostějov


ZŠ a MŠ Předklášteří


ZŠ Dolní Ředice, okres Pardubice


Základní škola Vidlatá Seč, okres Svitavy 


Základní škola a Mateřská škola Loukov, okres Kroměříž


Základní škola a mateřská škola Svratouch


Základní škola a Mateřská škola Podolí


Základní škola a Mateřská škola Horní Heřmanice, Ústí nad Orlicí


ZŠ Jabloňany, Skalice nad Svitavou


Základní škola a Mateřská škola Javorník, okres Svitavy


Základní škola a Mateřská škola Ostrava - Proskovice


Základní škola Práče, okres Znojmo

Základní škola a Mateřská škola Řepníky

ZŠ a MŠ Beňov, Přerov


ZŠ a MŠ Zubří


Základní škola a mateřská škola Uherčice, okres Břeclav


Základní škola a mateřská škola Morašice, okres Chrudim


Základní škola a Mateřská škola Silůvky, okres Brno - venkov


Základní škola a Mateřská škola Ladná


Základní škola Vrbice, okres Břeclav


Základní škola a Mateřská škola Koclířov, okres Svitavy


Základní škola a Mateřská škola Popice, okres Břeclav


Základní škola a mateřská škola Krahulčí, Telč


Základní škola a Mateřská škola Radostice, okres Brno - venkov


Základní škola a mateřská škola Perálec, Proseč, okres Chrudim


Základní škola a Mateřská škola Skalice, okres Znojmo


ZŠ a MŠ Heraltice, Okříšky


Základní škola a Mateřská škola Křídla, okres Žďár nad Sázavou


Základní škola Vysočany, Sloup u Moravského Krasu


Základní škola a Mateřská škola Věžnice, Věžnice u Havlíčkova Brodu


Základní škola a mateřská škola Žerotín


Základní škola Doubravice nad Svitavou 


Základní škola Vojnův Městec, okres ŽĎár nad Sázavou


ZŠ a MŠ Kotvrdovice


Základní škola a Mateřská škola Rožná, Žďár nad Sázavou


Základní škola a Mateřská škola Příbice


Základní škola a Mateřská škola Písečné, Bystřice nad Pernštejnem


Základní škola Vícenice u Náměště nad Oslavou


ZŠ Moravské Málkovice


ZŠ a MŠ Přepychy, okres Rychnov nad Kněžnou


ZŠ a MŠ Vír, okres Žďár nad Sázavou


Základní škola Kolová, okres Karlovy Vary


Základní škola a mateřská škola Široký Důl, Polička


Základní škola a Mateřská škola Hrušky, Křenovice, okres Vyškov


ZŠ Prosetín a MŠ Prosetín


Základní škola a Mateřská škola Říčka, Orlické Podhůří 


Základní škola a Mateřská škola Huntířov, Děčín

ZŠ a MŠ Lovčice, okres Hodonín


Základní škola a Mateřská škola Kmetiněves, Hospozín


ZŠ a MŠ Moravec


Základní škola Pivoňka, Chříč, Kralovice


Základní škola a Mateřská škola České Libchavy, okres Ústí nad Orlicí


Základní škola a mateřská škola plukovníka Bedřicha Krátkorukého, Hořátev


Základní škola a Mateřská škola Nové Syrovice, okres Třebíč


Základní škola a mateřská škola Pavlov, Stonařov


Základní škola a mateřská škola Rynárec, okres Pelhřimov


ZŠ a MŠ Luková


Základní škola Praskolesy, okres Beroun


Základní škola Slatina, Olovnice, okres Kladno


Základní škola a Mateřská škola Velichovky


Základní škola Vendolí, okres Svitavy


Základní škola a mateřská škola Huntířov, Skuhrov, Železný Brod, okres Jablonec nad Nisou


ZŠ a MŠ Žabeň


ZŠ a MŠ Dolní Kalná


Základní škola a mateřská škola, Nová Ves nad Nisou


Základní škola a Mateřská škola Mříčná


Základní škola a Mateřská škola Dlouhý Most, Liberec

Základní škola a Mateřská škola Rohle 


ZŠ a MŠ Cotkytle, okres Ústí nad Orlicí


ZŠ a MŠ Hlavice, Všelibice


ZŠ a MŠ Stádlec


Základní škola a mateřská škola Bulovka, Frýdlant v Čechách, okres Liberec


Základní škola a Mateřská škola Nová Ves, Brno - venkov


Základní škola a mateřská škola Vanovice, okres Blansko


ZŠ Hartmanice, Sušice


ZŠ a MŠ Horní Bradlo, okres Chrudim


ZŠ Rychnovek - Zvole


Základní škola a mateřská škola Montessori, Ostrava


Základní škola a Mateřská škola Doubravník, Brno venkov


ZŠ a MŠ Pstruží


Heřmánek Praha, Praha 8


Základní škola a Mateřská škola Zábřeh, Rudolfa Pavlů, Zábřeh


Základní škola a mateřská škola Albrechtice v Jizerských horách


Základní škola a mateřská škola Vrchlabí


ZŠ a MŠ Zvole, okres Šumperk


ZŠ a MŠ Petrov, okres Hodonín


Základní škola a Mateřská škola Vikýřovice, okres Šumperk 


Základní škola a Mateřská škola Ejpovice, okres rokycany


Základní škola a mateřská škola Dolní Lánov, Lánov 


Základní škola a Mateřská škola Hrabová, Zábřeh


ZŠ a MŠ Hlavňovice, Kolinec


Základní škola a mateřská škola Předslav, Klatovy


Základní škola a Mateřská škola Hrabenov, Ruda nad Moravou, okres Šumperk


Krkonošská základní škola a mateřská škola Vitkovice v Krkonoších


ZŠ a MŠ Škrdlovice,


Základní škola a Mateřská škola Úvalno, okres Bruntál


Základní škola a mateřská škola Dolany, okres Klatovy


Základní škola Benecko


ZŠ a MŠ Písečná u Jeseníku


Základní škola a mateřská škola Vrhaveč, Klatovy


Základní škola a Mateřská škola Bratrušov, okres Šumperk 


ZŠ a MŠ Petrovice, okres Ústí nad Labem 


Základní škola Ročov


ZŠ a MŠ Kařez, Zbiroh


Základní škola a mateřská škola Olšany, okres Šumperk


Základní škola a Mateřská škola Bušín, Olšany, okres Šumperk


Základní škola a Mateřská škola Maletín, Zábřeh, okres Šumperk


Základní škola a Mateřská škola Rovensko, Zábřeh, okres Šumperk


Základní škola Boleslava Hrbka a Mateřská škola Leština


ZŠ a MŠ Cheznovice, okres Rokycany


ZŠ a MŠ Boharyně, okres Hradec Králové


ZŠ a MŠ Slezské Rudoltice


ZŠ a MŠ Svébohov, Zábřeh


ZŠ a MŠ Horní Město, okrs Bruntál


ZŠ a MŠ Jedlí, okres Šumperk


ZŠ Veselá, okres Rokycany


ZŠ Dobřív, okres Rokycany


ZŠ a MŠ Bohdíkov, okres Šumperk


ZŠ a MŠ Hošťálkovy


ZŠ a MŠ Petrovice


ZŠ a MŠ Žabeň


ZŠ a MŠ Petrovice


ZŠ a MŠ Bernartice na Odrou

Základní škola Křišťál, Jaroměř


ZŠ Prosperity, Nová Ves 1


ZŠ a MŠ Adršpach, Horní Adršpach


ZŠ a MŠ Praskačka


ZŠ a MŠ Dlouhá Loučka, okres Svitavy


ZŠ a MŠ Černý důl, okres Trutnov


ZŠ a MŠ Skočice, Přeštice


ZŠ a MŠ Hrubý Jeseník - Oskořínek, okres Nymburk


ZŠ a MŠ Střížov, Trhové Sviny


ZŠ a MŠ Stará Ves


ZŠ Vilémov, Olomouc


ZŠ a MŠ Jindřichov


ZŠ a MŠ Osvračín, Staňkov


ZŠ a MŠ Rymice - Holešov


ZŠ Kosičky, okres Hradec Králové


ZŠ a MŠ Ledčice


ZŠ a MŠ Kocbeře, okres Trutnov


ZŠ a MŠ Beňov, okres Přerov


ZŠ a MŠ Mladotice, Kralovice


Základní škola Josefa Suka a Mateřská škola Křečovice, Neveklov


ZŠ a MŠ Větřkovice, okres Opava


ZŠ a MŠ Frýdek Místek - Skalice


ZŠ a MŠ Křečkov


ZŠ a MŠ Sedlec, okres Břeclav


Základní škola Bohousova, Záchlumí


ZŠ a MŠ Chotěbuz


ZŠ a MŠ Nové Hrady


ZŠ a MŠ Veselá, Slušovice


ZŠ a MŠ Dolní Studénky, okres Šumperk


ZŠ a MŠ Písařov


ZŠ a MŠ Hradec


ZŠ a MŠ Brantice


ZŠ a MŠ Horní Dunajovice, okres Znojmo


Základní škola T.G.Masaryka a Mateřská škola Horní Dvořiště


ZŠ a MŠ Lesnice